Обяви 0 За нас Контакти
Продава КЪЩА
област Благоевград, гр. Банско
250 000 €
488 957.50 лв.

(992 €, 1 940.18 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 10:49 на 14 май, 2026 год.
Обявата е посетена 99 пъти.
Площ:
252 m2
Двор:
230 m2
Етаж:
2
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2005 г.

Описание на имота:

ПРОСТОРНА, ЕДНОФАМИЛНА КЪЩА В СЪРЦЕТО НА ГР. БАНСКО.

'Local Property Expert' има удоволствието да представи на Вашето внимание, просторна еднофамилна къща в идеалния център на Банско, предлагаща многофункционално използване както за жилищни нужди, така и за търговска дейност.
Къщата разполага с подземен етаж, партерен търговски обект, жилищен етаж и таванско помещение. Подземният етаж включва едно голямо и две по-малки помещения, подходящи за котелно помещение, склад или работилница. Партерният етаж представлява просторно помещение с големи витрини, склад и санитарен възел. До момента е функционирал като магазин за плодове и зеленчуци в града, което го прави отличен за инвестиция и отдаване под наем. Жилищният етаж е светъл и просторен, с три стаи, коридор и две бани с тоалетни. Разпределението позволява обособяване на две спални и просторен хол с кухненски бокс и трапезария, с директен излаз на балкон. Таванското помещение е с висок таван и дървена покривна конструкция, подходящо за ателие, допълнителна жилищна площ или склад. Къщата разполага с гараж с директен излаз на чисто нова асфалтирана улица.
Имотът е разположен в централната част на Банско, на 650 метра от градския площад, в оживен район с голям поток от хора и автомобили. В непосредствена близост се намират хранителен магазин и бургер станция, което прави приземния етаж идеален за търговска дейност. Локацията предлага бърз достъп до музеи, ресторанти, кафенета, поликлиника, пазар, стария град и други ключови точки.